Teslimat Bilgisi

Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi , EFT (Elektronik Fon Transferi) veya Kapıda Ödeme yaparak

Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme ile siparişinizi teslim alabilirsiniz.

2) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; @nurdansofrasi üç iş günü içerisinde hizmet bedelini hesabınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak bize bildirmeniz gerekmektedir. 

3) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda müşterilere teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

4) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

 
Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız teslim almayarak iade edebilirsiniz.

Ürün teslim alındıktan sonra iade söz konusu olamaz.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.