Hakkımızda
@nurdansofrası , Çevredeki toplu yemek ihtiyacına göre küçük ölçekli firmalara butik tarzında yemek hizmeti sunmaya başladı. Günümüzün yoğun iş temposunda; doğru ve biliçli beslenme alışkanlıklarının ışığında, sağlıklı, kaliteli, lezzetli, organik, ve fiyat dengesini bozmadan yemek üretim hizmeti sunmaya devam etmektedir.

@nurdansofrasi temel ilkesini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş ve 2015 yılında yemek üretimi alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Kalite ve hijyen şartlarından ödün vermeyen üretimi ve hizmeti sayesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Nurdan Sofrası olarak biz;

– Hazır yemek servisi

– Özel günlerinizde pilav siparişleri

– Geniş menü seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.

Nurdan Sofrası , temel ilkeleri doğrultusunda, arzu ettiğiniz hijyen ve kalite şartlarına uygun üretim yapabilmek amacıyla gerekli alt yapıyı oluşturmuştur. Profesyonel mutfak ekibi tarafından, gıda mühendisimizin kontrolünde, hazırlanan yemeklerimiz yine profesyonel mutfak ekipmanları kullanılarak servise hazır hale getiriliyor.

Müşterilerimize ev yemeği hafifliğinde, hijyen ve kalite şartlarına uygun, sağlıklı ürünler üretmekteyiz.

Menülerimiz gıda mühendisimiz ve firma yetkilileri tarafından titizlikle insana gerekli günlük protein, karbonhidrat, vitamin ve kalori değerlerine göre hazırlanmaktadır. Her ay değişen standart menümüzün yanı sıra müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hazırlanan özel menülerimiz de bulunmaktadır.

Firmamız yemek konusunda aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti sizlere sunmak için gerekli tüm kapasite ve anlayışa sahiptir.

Saygılarımızla…